א-פיה קסומה

א-פיה קסומה

קפה-קונדיטוריה "א-פיה קסומה", קיבוץ עינת

בימי ראשון עד חמישי המטבח יסגר ב 14:30, בהמשך קפה ועוגה ועוד - שאל את הפיות. בימי שישי המטבח נסגר ב 14:00 ושעה לאחר מכן גם בית הקפה.


שמו המיוחד של הקפה-קונדיטוריה "א-פיה קסומה" שבקיבוץ עינת, מעיד במדויק על אופיו - המקום הוא ממלכה קסומה של עוגות, עוגיות ופיות, פינה אשר בה אפשר לחזור אל חיק הדמיון, להתמסר לנועם סיפורי הילדות, להאמין, לרחף, להצמיח לרגע כנפי פיה שקופות ורכות ולעופף בעזרתן גבוה לשחקים, או מפרח לפרח.

הצטרפו לקבוצה שלנו בפייסבוק!

שחר החליטה להגשים חלום לה ולאנשים שכמותה, ופתחה את "א-פיה קסומה", המציעה לאורחיה עוגות מעולות ומעוצבות בסגנון קסום, וחלל צבעוני ומתוק, שמקושט כל כולו בפיות, חלקן משתלשלות מן התקרה, אחרות יושבות מחויכות על מדפים, אחרות מוסיפות רפרוף לעוגות עצמן, וניצבות עליהן או לצידן.
-
ל"א-פיה קסומה" יש גם חצר פנימית, לישיבה קסומה לא פחות באוויר הצלול של הקיבוץ. החצר והמבנה משמשים לקוחות רבים, אשר מגיעים אל המקום מכל קצווי הארץ על כנף השמועה, לטעום ולחוות את הקסם. האוכל המוגש במקום ביתי ואיכותי. במטבח של "א-פיה קסומה" משתמשים רק בחומרים הטובים ביותר, ללא חומרים משמרים. הכל נעשה בעבודת יד ונאפה ומוכן במקום.

"א-פיה קסומה" - חוויה מהאגדות!
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

מאפיה/קונדיטוריה , בית קפה, מאפים, מתוקים, אירועים

קיבוץ עינת (48805)
טלפון ☎
073-7020950

פקס: 03-9007576
שעות הפעילות
א   08:00 - 16:00
ב - ה   08:00 - 18:30
ו   08:00 - 15:30
אמצעי תשלום
כרטיס אשראי, מזומן
ROL מסעדות