אהבת הים

אהבת הים

מסעדת "אהבת הים", ירושלים

"כי אהבה ים תיכונית / לוהטת כאן כל השנה / לחוף הים, בבוסתנים / תמיד, תמיד היא באופנה. / ליד הבאר, בקצה הכפר./אי שם בכרם הנסתר / בשוק העיר. ויש אומרים / גם בין חומות המנזרים.( מילים: דן אלמגור. ביצוע: יהורם גאון)

כל זב חוטם יודע, שבירושלים אין ים. אולי דווקא משום כך, הירושלמים מעריכים במיוחד את קסמם של חופי ישראל. יעקב אבי, למשל, הנציח את אהבתו לים במסעדת "אהבת הים" הכשרה למהדרין, שפתח לפני שש שנים מול גן סאקר בירושלים.

מסעדת הדגים הכשרה למהדרין, בהשגחת הרבנות ירושלים, הביאה את הים לירושלים: "אהבת הים" משקיפה על חוף מבטחים, בדמות מדשאות גן סאקר ובחלל הפנימי פזורים ארבעה אקווריומים יפהפיים ועצומים, בהם שוחים להם בנחת דגי ים. הקהל שבא לסעוד ב"אהבת הים" מסורתי ברובו וחברי כנסת ושרים, שעבורם מקום העבודה הוא מרחק פסיעה משם, פוקדים את המקום תכופות.

בטרם תתחילו לצלול למנה העיקרית שבתפריט "אהבת הים", תוכלו ליהנות ממבחר סלטי הבית ולצידם לימונדה. בין המנות העיקריות תמצאו בורי בגריל או מטוגן, מושט, סטייק סלמון ברוטב אהבת הים, סול, פורל, מוסר, ברבוניה, לברק ועוד. כל אלה מוגשים עם תפודים או תפוחי אדמה אפויים. בין המנות האחרונות קרם בוואריה, קרפ עם גלידה ועוד מיני מנעמים.

ניתן לקיים במסעדה אירועים סגורים (ימי הולדת, ימי נישואין, בריתות, כנסים ו-7 ברכות) עד 120 אורחים או בחדר הפרטי עד 50 איש. אפשר גם להזמין את שירותי הקייטרינג לאירועים של "אהבת הים" (עד 1,000 אורחים).
כשר למהדרין
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

דגים , חלבי

ירושלים, שד' בן צבי 11 (ת.דלק פז)
טלפון ☎
073-7576222
שעות הפעילות
א - ה   12:00 - 24:00
ש   החל מיציאת שבת - 24:00
ארוחות עסקיות
א - ה   12:00 - 16:00
ROL מסעדות