ברבוניה

ברבוניה

דג הברבוניה הוא נסיך ים טרופי קטן בצבע ורוד עז עם פסי זהב, שחי לו במימי הים התיכון. בשר הברבוניה רך ועסיסי וטעמו עז וכובש.

במסעדת "ברבוניה", דג זה הוא לא הנסיך הימי היחידי שתקבלו. תמצאו כאן שפע של דגים ומאכלי ים טריים, היישר מאגן הים התיכון. ב"ברבוניה" מקדשים את עיקרון הטריות, אך לא מוותרים על בית הגידול המקורי של הדגים: את הסלמון, למשל, יטיסו עבורכם את כל הדרך מנורווגיה הרחוקה.

"ברבוניה" היא מסעדה ותיקה, שקיימת מזה 20 שנה, בהן צברה מוניטין של איכות ושירות. המסעדה מגישה מבחר עיקריות דגים ופירות ים ובנוסף סלטים, תוספות ולחמים, הכל במחיר הגון וידוע מראש. מאז הקמת המסעדה, קמו לה הרבה חיקויים, אך אין כמובן טוב כמו הקונספט המקורי.

ב"ברבוניה" לא מאמינים בהתחכמויות יתר של רטבים מסובכים, כי אם בדג ופירות ים טריים, שמטופלים היטב תוך טיגון או צלייה בגריל למשך זמן קצר -כדי לשמר את הטעם המקורי.

עזרא ומזולה, יורד ים ותיק, מגיש לכם מעדנים מן הים במתכונת של ארוחה עסקית, כל יום במשך כל השבוע. קולקציית הדגים ופירות הים משתנה בהתאם לעונות השנה.

ב"ברבוניה" אף יצרו מנות מיוחדות לילדים, שבדרך כלל לא נוהים אחרי הדגים, אבל עשויים לגלות עניין בקוביות אילת הים - קוביות דג מטוגנות עם ציפוי פריך ופירות ים מטוגנים. בלילות, מקבלת "ברבוניה" נופך של בר לילי, האווירה משתנה והמקום מתפקד כמקום בילוי מועדף ופופלארי.

Ruling a large kingdom, is like cooking a small fish ."
(Handle gently and never overdo it)
Lao-tse, Chinese philosopher (6th century BC)
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

דגים , Take Away, בר-סלט, גריל, פירות ים

תל אביב, בן יהודה 163
טלפון ☎
03-5276965

פקס: 03-5275252
שעות הפעילות
א - ש   12:00 - 24:00
אמצעי תשלום
כרטיס אשראי, מזומן
ארוחות עסקיות
בכל שעות הפתיחה
ברבוניה בר - בן יהודה 192, טל. 03-5240961
ROL מסעדות