לה רלה ג'פה-נסגר-מוסתר

לה רלה ג'פה-נסגר-מוסתר

שירות חדש בלה רלה ג'פה - ארוחות מוכנות לקחת. לתיאום תפריט התייעצו עם חני אור-ביטון בטל. 050-7803725

עם כניסתך אתה מרגיש כמו בחו"ל, עוד לפני שמתיישבים לאכול: החללים הגדולים זרועי הקשתות, החלונות המקומרים, מנורות הוויטראז' והריהוט המרוקאי המוקפד בעבודת יד, יוצרים ב"לה רלה ג'פה" אווירה מרשימה ומיוחדת, המשך טבעי לרחוב שדרות ירושלים הנטוע בו שוכנת המסעדה. הבניין, שהוקם בתקופת המנדט הבריטי, שימש בתור החאן הראשון של יפו וכתחנת כרכרות ואופייני במראהו למבנים יפואיים מתקופה זו (מכאן גם מקור השם: לה רלה הוא אורחן, ג'פה הלא היא יפו) וההיסטוריה של הבניין מוסיפה למקום אלמנט של קלאסיות.

המסעדה הצרפתית הוותיקה ייחודית במקומותינו: ההקפדה על אותנטיות צרפתית באה לידי ביטוי ב"קוד לבוש" עליו חשוב להקפיד, בתפריט צרפתי לעילא ולעילא ובאיכות האוכל. חשוב לציין שהמסעדה היא כשרה (בהשגחת הרבנות ת"א) וכך יכולים, לשם שינוי, גם שומרי הכשרות ליהנות ממטבח מגוון ומוקפד בסגנון אירופי ובמחירים סבירים בהחלט.

הרמה הגבוהה מוכחת גם כשמגיעים לחלק העיקרי, הרי הוא האוכל. המטבח הצרפתי מגוון ועסיסי - גם כשהוא כשר - ובכך תיווכחו כשתנסו, למשל, את פטה כבר האווז בריבת דלעת ציפורן וג'ינג'ר. מומלצות גם מנות דניס וסלמון במרינדה ומניפת מולארד ברוטב דבש או פילפל. למתוחכמים מחכה כבד אווז ברוטב צימוקים וקוניאק. המנות משביעות ואסתטיות, נסו ובטנכם תאמר שירה (כשרה).

ברקע נשמעת מוזיקה נעימה שמשתלבת באווירה המיושבת. במסעדה גם גלריה, חדרים פרטיים, חצר לערבי הקיץ, תפריטים מושקעים ושירות מצויין, כראוי למקום עם "שיק" מוקפד וסטנדרטים גבוהים. בעלת המקום, חני, מרעיפה על אורחיה חביבות ויחס חם. "לה רלה ג'פה", חוויה קולינארית וארכיטקטונית, מחכה לכם ביפו.
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

צרפתי

יפו, בת עמי 7
טלפון ☎
036810637
036811749
פקס: 035187010
שעות הפעילות
א - ה   19:00 - 23:00
ש   החל מיציאת שבת - 23:00
אמצעי תשלום
כרטיס אשראי, מזומן
ROL מסעדות