ליימך

ליימך

"ליימך" הוא בר רחוב ראשון מסוגו בארץ, המציע חוויה פנטסטית ומאפשר מפלט מהמציאות האפרורית. בעלי המקום בחרו לקרוא לו "ליימך" על-שם בנו של מתושלח, שבדיוק כמוהו מהווה סגולה לאריכות ימים – תכונה נדרשת בענף הקולינארי התזזיתי של תל-אביב.

הליימך – "צריף" משודרג, מעוצב וצבעוני – מציע מקומות ישיבה על הבר בפנים, מקומות ישיבה על הבר שמקיף את הצריף ועוד מספר כיסאות לצד שולחנות בצורת חביות יין. "ליימך ברחוב" פתוח אל ההתרחשויות מבחוץ ובה בעת מציע אי של נינוחות ויופי בתוך ההמולה שמסביב, ובילוי משמח בחברת אנשים שאוהבים את החיים ורוצים לספוג את האושר הקיים בעולם.

בתפריט של "ליימך" תמצאו שלל מטעמים במחירים נוחים במיוחד – ארוחות בוקר החל מ- 20 ¤, קפה בשעות הבוקר המוקדמות ב- 5 ¤ בלבד, מנות קטנות וטעימות להפליא, דוגמת כבד קצוץ, נקניקים ולקרדה, בלא יותר מ- 25 ¤, ואלכוהול במחירים מפתים במיוחד כולל יין בקנקנים של ליטר וחצי ושלל משקאות אניס ב- 12-15 ¤.

המקום מציע לאורחיו תרבות באווירת שוק אירופאי הכוללת מופעים של מוזיקאים בתחילת דרכם, אומנים מוכרים במופעים אקוסטיים מיוחדים, ואומני רחוב. בקרוב יתקיימו בבר גם שוקי קח-תן מלבבים, תערוכות אופניים ועוד, ובתיאום מראש עורך ה"ליימך" גם אירועים גדולים יותר, עם המון שיכר ועוד יותר שמחה.
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

ארוחות בוקר , בית קפה, בר

יפו, עמיעד 11
טלפון ☎
03-6832001
שעות הפעילות
א - ו   06:00 - עד הלקוח האחרון
ש   09:00 - עד הלקוח האחרון
אמצעי תשלום
כרטיס אשראי, מזומן
מחיר ממוצע לסועד
עד 50 ש"ח
ROL מסעדות