סאצ'מו

סאצ'מו

סאצ'מו בר

ג'ימי הנדריקס לא מת, ממש לא. מה, לא ידעתם? גם ג'ון לנון, ג'ים מוריסון וג'ניס ג'ופלין עדיין איתנו, חיים, בועטים ושותים בהנאה כוסית וויסקי טוב. אל תשאלו איך קרה הנס – פשוט תעיפו מבט על הקיר בבר ה"סאצ'מו" בשכונת פלורנטין, ותשתכנעו מיד: ארבעת הענקים המנוחים ניצבים שם, בצבעים עזים ובגודל טבעי כמעט ליד בר רחב ידיים, ולצידם מחייכים בהנאה ושרים החברים בוב דילן ושלום חנוך, שייבדלו לחיים ארוכים-ארוכים. לכוסותיהם של החבר'ה נמזג האלכוהול בידי ברמנית מצודדת, שעל גבה מצויירת עטיפת "הצד האפל של הירח" של פינק פלויד.

ה"סאצ'מו" הוא וויסקי-בר איכותי בסגנון אירופי: קסום, אפלולי ואווירתי, עם עיצוב קלאסי כמו הפאבים של פעם, הישנים והטובים. המקום מציע הרבה אלכוהול איכותי ועיקר התמחותו, כאמור, בוויסקי. תמצאו כאן מעל 60 סוגי וויסקי, מכל רחבי העולם ובכל הרמות, כולל נדירים ואיכותיים במיוחד. בכל חודש, מציעים ב"סאצ'מו" את 'וויסקי החודש', המוזל באופן משמעותי ומאפשר לבליינים להיחשף במחירים אטרקטיביים לסוגים שונים של המשקה הקלאסי הזה, שיורד בגרון בלטיפה צורבת-מתוקה. כאן תכירו עולם של וויסקי, עולם ומלואו של ממש.

האווירה כאן אינטימית ומזמינה וחלל המקום מתאים לה בדיוק: גם כשהוא הומה הוא לא צפוף, גם אם הוא קטן הוא לא קלסטרופובי. אווירת הביחד לא נוגסת בפרטיות, למי שמעוניין בה. הבר המעוצב, עמוס האלכוהול, מאפשר שיחת רעים עליזה, אינטראקציה עם הברמנים, אלמנט פיק-אפ (מתון ולא המוני), כמו גם התייחדות רומנטית. שולחנות הישיבה פזורים בחלל המרכזי ובקומת גלריה, שצופה מלמעלה. אין כאן פינה משעממת: אלמנטים מקסימים שונים ומשונים - מבקבוקי משקה ותוויות וויסקי ועד תמונות ופסלים - ממלאים את האוויר באסתטיקה ותוכן. מיקומו האסטרטגי של ה"סאצ'מו", ברחוב ויטל (סמוך לפינת פלורנטין), בטבור מרכז העצבים של השכונה השוקקת, מעניק לו מימד נוסף של משיכה.
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

בר , פאב אנגלי

תל אביב, ויטל 2 (פלורנטין)
טלפון ☎
052-5508285
שעות הפעילות
א - ש   18:00 - עד הלקוח האחרון
אמצעי תשלום
כרטיס אשראי, מזומן
מחיר ממוצע לסועד
45 ש"ח
חגיגת Happy Hour:
1+1 על כל הבירות בין
18:00-21:00


במקום ניתן לערוך אירועים קטנים, בתיאום מראש.
ROL מסעדות