סושי יוקו גדרה

סושי יוקו גדרה

המקום כשר בהשגחת רבנות גדרה - הרב צוברי ציון.
מסעדת "סושי יוקו" ממתינה לכם בלב רחוב הבילויים שבגדרה - רחוב שהוא פיסת היסטוריה של העיר הוותיקה עוד מהימים שבהם הייתה מושבה קטנה וחלוצית. הסושייה היפה והשווה, בעלת העיצוב המודרני והנקי, מצאה לפני יותר מ-7 שנים את משכנה במבנה משוחזר, שניצב במקום במשך למעלה ממאה שנה.

"סושי יוקו" האסייתית הכשרה אולי כבשה לה חלק היסטורי וותיק בגדרה, אבל היא נחשבת כמקום בילוי עכשווי של כל חובבי הקולינריה האיכותית, ויש לה חלק דומיננטי בחיי הלילה של הרחוב השוקק ביותר בעיר.

התפריט שמציעה "סושי יוקו" מבוסס על טהרת הטעמים מהמזרח הרחוק, תוך הקפדה על כך שהמנות המוגשות יהיו קלאסיות ויעשו בדיוק כפי שהן צריכות להיעשות, והכל בשמירה על כשרות. טעימה קטנה מאחת ממנות האוכל היפני, הסיני והתאילנדי של הסושייה - שמציעה גם מנות טבעוניות ומנות ללא גלוטן - תגלה שהאוכל של המסעדה מתגאה בטעמים מקוריים ונפלאים שיעשו לכם חשק לעוד. ועוד.

בזמן ההמתנה להזמנה שלכם ב"סושי יוקו" תוכלו להתרשם מהנעשה במטבח הפתוח והשוקק, להציץ על הכנת המנות המגרות שיגיעו לשולחנכם עוד מעט, ואפילו לבחון את מה שמתעדת מצלמה שמותקנת מעל משטח ההכנה של הסושי, המשדרת בלייב אל מסך ענק ממדים את חדוות היצירה של השפים.

בנוסף כדאי לדעת כי סושי יוקו מציע גם מגשי סושי מפוארים לאירועי חוץ. פרטים במקום.
כשר
גישה לנכים
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רומנטי
הופעות
קייטרינג
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
חניה
משלוחים
אינטרנט אלחוטי
תו חברתי
הזמן מקום אונליין
כרטיס ביקור

אסייתי

גדרה, הבילויים 19
טלפון ☎
077-9972198
שעות הפעילות
א - ה   12:00 - 22:30
ש   החל מיציאת שבת - 23:00
ארוחות עסקיות
בכל שעות הפתיחה
ROL מסעדות